Kurumsal

About

35

Yıllık Deneyim
Biz Kimiz?

Yurt Nakliyat 1987 yılından bu yana faaliyet gösteren Yurt Global Group iştirakıdır. Sektöre yeni bir bakış açısı getirmeyi hedefleyerek kurulan, sektörel bilgi birikimi ve yeniliklere ayak uyduran çalışanlarıyla müşterilerine kusursuz hizmet sunmayı amaç edinmiş bir lojistik firmasıdır. Sürekli değişim içerisinde bulunan ulusal ve uluslararası pazarları, genç ve dinamik kadrosu ile yakından izleyen Yurt Nakliyat, müşterilerine ithalat ve ihracatın birbirinden ayrılmaz bölümleri olan konteyner taşımacılığı, kargo, kuru yük ve lojistik alanlarında hizmet vermektedir.

 

Değerlerimiz

  • Sosyal Sorumluluk Bilinci
  • Dürüstlük ve Şeffaflık
  • Ekonomiklik
  • Çevreye Duyarlılık

Yurt Nakliyat, gelişen teknoloji, evrensel kültür, yaşam felsefeleri, ekonomik ve ticari yatırımlarını son 10 yıl içinde daha kurumsal ve profesyonel hale getirmiştir. Vizyonumuz, geçmiş senelere oranla analliz ettiğimizde kurumsal imaj çizgimizden ilerleyerek hep daha iyiye ulaşmak olup müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmaktır.

Dünyada ulaşımı mümkün olan her noktaya, taşınabilecek her değeri, olabilecek en makul fiyatlarla en az karbon ayak izi üretip taşıyarak, müşterilerimiz için güvenilir ve şeffaf çözüm ortağı olmak.

00

TECRÜBE

00

MÜŞTERİ

00

İhracat

00

Ülke